Prof. Dr. Seyfettin Köklü

Gastroenteroloji, İç Hastalıkları , Ankara


İletişim

Prof Dr. Seyfettin Köklü Muayenehanesi


Kocatepe Mahallesi, Mithatpaşa Cd. 54/9, 06420 Çankaya/Ankara

Cevapladığı Sorular

S. Sordu,

Mide ve karın ağrısı mide bulantısı

Merhaba doktor bey Perşembe günü muayene için gelmiştim salı gününe endoskopi ve kolonoskobi islemini uygun gördünüz bekanis adında ilaç yazdınız ben ona dün başladım ama çok aşırı ishal yaptı makat bölgesinde hemoroid ve çatlak var aşırı ishalden dolayı kanama ve ağrı oldu acile gitmek zorunda kaldım oradaki doktor ilacın ağır geldiğini üç öğün değil günde bir defa kullanabileceğimi söyledi siz ne yapmamı istersiniz

Prof. Dr. Seyfettin Köklü

Gastroenteroloji, İç Hastalıkları
25.01.2022 12:02

ilaç cevabı kişisel farklılıklar gösterebiliyor; dozu azaltmanız uygundur.

H. Sordu,

Karaciger

Merhabalar Seyfettin hocam benim babamda seker tansiyon ayni zamanda hepatip b hastaligi var ve diyalize giriyor biz sivasta yasiyoruz babam son gunlerde nefes alamiyor ve idrarindan kan geliyor karacigerinde dalagindq buyume var dediler siroz tanimi koyuldu ben yurtdisinda yasiyorum eger munkunse babama karaciger nakili olmak istiyorum bu tarz hastalarda mumkun mu acaba yada nasil bir yol izlememiz gerkiyor bu konuda yardimci olursqniz duaciniz olurum Sevgiler saygilar sunuyorum efendim

Prof. Dr. Seyfettin Köklü

Gastroenteroloji, İç Hastalıkları
25.01.2022 12:01

nakil gerekiyorsa çalıştığım hastanede yapılamıyor; Antalya Medikalpark hastanesinde Doç. Dr. Yaşar Tuna beye ulaşın. Geçmiş olsun.

Prof. Dr. Seyfettin Köklü tarafından cevaplanan tüm soruları gör

Makaleler

Uzmanın Henüz Yayınlanmış Bir Makalesi Bulunmamaktadır.

Videolar

Uzmanın Henüz Yayınlanmış Bir Videosu Bulunmamaktadır.

Öz Geçmiş

(Prof. Dr. Seyfettin Köklü, İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Uzmanı)

22-Şubat-1972’de Kahramanmaraş’ta doğdu. İlkokulu Kahramanmaraş Akçakoyunlu İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Kahramanmaraş Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi’nde tamamladı.  Yüksek öğrenimini 1990-1996 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nde gördü. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başlayıp 2001 yılında aynı kurumdan uzmanlığını aldı. 2001-2004 yılları arasında Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Gastroenteroloji Bölümü’nde yan dal ihtisası yaptı. Kasım 2006 tarihinde doçentlik ünvanını aldı. 2008-2012 tarihleri arası Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği’nde şef yardımcısı olarak çalıştı. 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne öğretim üyesi olarak atandı. 2012-2015 yılları arasında Türkiye Bilimler Akademisi asosiye üyeliği yaptı.

2013 yılında Profesörlük ünvanını aldı. Eylül 2016 tarihine kadar Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları ana bilim dalı’nda öğretim üyesi olarak çalıştı. İyi düzeyde İngilizce biliyor. Evli ve üç çocuk babasıdır. 300’e yakın uluslar arası yayını ve 1250’nin üzerinde bilimsel yayın atıfı vardır. Çok sayıda bilimsel ödülü bulunmaktadır.

Uzman Hakkında Yorum Yap

Uzman hakkında henüz bir yorum yapılmamıştır. Uzmana ilk yorumu siz yapın...

Yorum Yazarken…

Şikayet edici, suçlayıcı ve hakaret içerikli ifadeler kullanmayınız.

Başka uzmanları kötüleyip kıyaslamalar yapmayınız.

Özel bilgiler paylaşmayınız.

Bu alandan uzmana soru sormayınız. Soru sormak için Soru Sor butonunu kullanınız.